Forum Forum - MODA   Strona Główna

rewolucja w garderobie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum - MODA Strona Główna -> Nie mam co na siebie włożyć
Autor Wiadomość
orionka
Baby doll



Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 13:49, 12 Wrz 2014    Temat postu: rewolucja w garderobie

Część Forumowicze.

Sprawa wygląda tak- rewolucja zaczęła się od fryzury, teraz czas na ubrania. Mam ich pełną szafę, alk jak tak na nie patrzę to nie ma w co się ubrać.

Może zacznę od głównego problemu, a mianowicie mam 175 cm wzrostu i jestem trochę przy kości, no i bliżej mi do 40 niż dalej. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jak antałek. Mój główny problem to szerokie ramiona, długie ręce i długie nogi (powiedzmy czasem to problem a czasem zaleta - zależy co leży) Very Happy w związku z tym szukanie płaszcza czy kurtki to prawdziwy horror, już nawet z desperacji czasem chodzę na dział męski Laughing
Marzy mi się taki płaszcz oversize i biała koszula,która nie rozchodzi się wiecie gdzie, i generalnie fajne "nie babciowe" ciuchy na moje gabaryty. Doradźcie, gdzie tego szukać , bo sama nie daję już rady. Pozostał tylko kurs kroju i szycia... Modowe specjalistki pomocy!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malabeatka
Ohh! La La!



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 490
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 8:01, 16 Wrz 2014    Temat postu:

Faktycznie, sprawa jest niełatwa, ale na pewno dasz sobie radę. Na Twoim miejscu zaczęłabym od sprawdzenia kolekcji [link widoczny dla zalogowanych] - sądzę, że mogą mieć dokładnie to czego szukasz. Sądzę, że powinnaś znaleźć tam odpowiadający Twoim rozmiarom płaszcz czy kurtkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BlackSHEEP
Baby doll



Dołączył: 13 Gru 2013
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 12:28, 20 Wrz 2014    Temat postu:

Na pewno nie stradivarius. Polecam reserved albo hm tam mają przeróżne rozmiary Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Berries
Baby doll



Dołączył: 13 Gru 2013
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 17:03, 21 Wrz 2014    Temat postu:

To trzeba polatać po sklepach Smile Różnie teraz z tą rozmiarówką Wink Ja z hm mam jedne spodnie 42 a drugie 38 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Butybuk_pl
Fashion hermit



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 68
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 12:20, 26 Wrz 2014    Temat postu:

Generalnie rzecz biorąc musisz być ostrożna jeżeli chodzi o zakupy w sklepach sieciowych bo często można się nieźle naciąć. Warto szukać również w dobrych sklepach internetowych gdzie ceny będą zdecydowanie niższe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
pisaczek
grunge look



Dołączył: 09 Maj 2012
Posty: 206
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 11:28, 12 Paź 2014    Temat postu:

Ja też muszę wymienić prawie całą garderobę, ponieważ ostatnio mocno zeszczuplałam Wink i większość ciuchów jest za duża, a nie chcę ich zostawiać, bo nie chcę wrócić to tych wymiarów Smile dlatego swoje poszukiwania zaczęłam w sklepie taniozchin.pl - ponieważ są markowe ciuchy w bardzo dobrych cenach, prawie pół tańsze niż gdzie indziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
malabeatka
Ohh! La La!



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 490
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:50, 15 Paź 2014    Temat postu:

BlackSHEEP napisał:
Na pewno nie stradivarius. Polecam reserved albo hm tam mają przeróżne rozmiary Smile


A czemu nie Stradivarius? Ja osobiście całkiem lubię ten sklep, choć przyznam, że do Reserved chodzę ciut częściej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Seraphine
Fashion hermit



Dołączył: 06 Wrz 2013
Posty: 88
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:23, 16 Paź 2014    Temat postu:

Stradivarius mnie wpędza w kompleksy zawsze :PPP Maja tam bardzo małe rozmiary Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Recea_pl
Baby doll



Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 41
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 12:34, 18 Paź 2014    Temat postu:

Zamiast droższych sklepów sieciowych w których jakość odzieży jest kiepska- lepiej skupić się na mniejszych sklepach internetowych,gdzie masz niższą cenę a wysoką jakość. U nas na pewno się nie zawiedziesz:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gosiaczek123
Baby doll



Dołączył: 09 Wrz 2013
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 22:37, 28 Paź 2014    Temat postu:

A ja polecam poszukanie też w sklepach z odzieżą używaną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
domini
Baby doll



Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 34
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 19:10, 17 Sty 2015    Temat postu:

Zdecydowanie h&m, ubrania stamtąd pasują na bardzo wiele typów sylwetki. Przeszukaj też sklepy internetowe z ciuchami dla wysokich kobiet, to może być jakieś rozwiązanie. A stradivarius faktycznie ma małe ubrania Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zuzkaa
Baby doll



Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 12
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 14:23, 22 Sty 2015    Temat postu:

Ja bym chyba faktycznie sprawdziła jeszcze jakiś [link widoczny dla zalogowanych] może akurat trafią się jakieś rozmiary?a lepiej się czujecie w spodniach czy raczej sukienkach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum - MODA Strona Główna -> Nie mam co na siebie włożyć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin