Forum Forum - MODA   Strona Główna

Co mogę założyć do czarnych jeansów
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum - MODA Strona Główna -> Nie mam co na siebie włożyć
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie 12:43, 28 Mar 2010    Temat postu: Co mogę założyć do czarnych jeansów

Witam , mam problem z dobraniem bluz czy t-shirtów i butów do czarnych jeansów. Osobą jestem raczej otwartą , delikatnie wysportowaną , nie jestem zamknięty w sobie tylko lubię eksperymentować z ubiorami. a tu mam dosłownie pustkę. Pewne osoby mówiły mi abym do tych jeansów nałożył np. białą koszulę na górę ale co z butami ? mają być czarne ? czy lepiej aby były białe ? nie mam pojęcia jakie kolory miałbym dobrać do tych spodni żeby się nie gryzły i za mocno krzykliwe nie były. dodam że mam 24 lata ale to raczej nie ma większego znaczenia... pomocy bo nie wiem na serio co do tego dobrać Wink Dzięki z góry za porady i wskazówki !!
Powrót do góry
Magdish
The Bible of fashion



Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 3466
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:29, 28 Mar 2010    Temat postu:

Ciężko pomóc nie wiedząc jak dokładnie wyglądają te spodnie i jakiego są kroju. Najlepiej gdybyś zamieścił zdjęcie.

Ostatnio zmieniony przez Magdish dnia Nie 18:30, 28 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
dtrader
Baby doll



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: torun

PostWysłany: Nie 20:23, 28 Mar 2010    Temat postu:

do czarnych jeansow proponuje fioletowa koszule w spodnie i czarny krawat sledzik:) do tego czarne skorzane buty i jest elegancko:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
greenvintage
Baby doll



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:55, 29 Mar 2010    Temat postu:

A na sportowo najlepiej białe trampki, koszulka w kolorze jaki Ci odpowiada, albo koszula w krate. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kika84
Baby doll



Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 12:12, 31 Mar 2010    Temat postu: Re: Co mogę założyć do czarnych jeansów

do czarnych jeansow cos jasnego:) kolorowa bluzke czy tuniczke:) zajrzyj do sklepu internetowego na stronie torelle mozetam cos znajdziesz:0 ja kupilam u nich fajna rozowa tuniczke, ktora noszei do spodni i do getrow:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
greenvintage
Baby doll



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 27
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 15:54, 01 Kwi 2010    Temat postu:

Yyyyyyy, coś mi się zdaje, że autor wątku nie jest dziewczynąWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
YYFashion
Baby doll



Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 13:42, 06 Kwi 2010    Temat postu:

Do czarnych jeansów pasuje niemal wszystko,wiec to zależy do tego co Tobie się podoba. Proponuję np koszulkę pole na lato oraz sportowe adidasy. Na spotkanie,możesz założyć marynarkę oraz jasną koszulę i skórkowe buty,wszystko będzie pasowało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mickky
Baby doll



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Zielona Góra
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 13:18, 13 Cze 2011    Temat postu:

Czarne dzinsy mają to do siebie ze wiekszosc rzeczy swietnie do nich pasuje. Tylko nie przesadzaj wtedy za bardzo z iloscia kolorow [a tymbardziej jaskrawych]na sobie bo to juz nie wyglada za ciekawie. Idealne sa zwykle biale koszulki, czy tez inne koszulki w stonowanych odcieniach. Co do butów - odpuść sobie białe, bo to też cienko wygląda chyba ze jest to biel 'przybrudzona'. No i fajnie jakbys podał krój tych spodni to mozna by powiedziec cos wiecej
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Big-Brands_pl
Baby doll



Dołączył: 15 Cze 2011
Posty: 33
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 12:46, 17 Cze 2011    Temat postu:

Pamiętaj o złotej zasadzie,że do czarnego koloru pasuje niemal wszystko i tego się trzymaj. Może być jasny t-shirt lub czarna koszula,to samo w przypadku butów. Tutaj kompozycja ubioru jest dowolna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
waleria
Baby doll



Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 10:55, 26 Cze 2012    Temat postu:

ja do czerni lubie ubierac cos w jaskrawej czerwieni, bo lubie to połaczenie Smile
czasami jednak jakw ychodzimy do pracy to oczywiscie nie zawsze tpo pasuje, wiec wtedy sprawdzone bedzie klasyczna biel Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
giny
Baby doll



Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 11:23, 09 Lip 2012    Temat postu:

Czarne spodnie są moją ulubioną rzeczą w szafie. Kocham je między innymi dlatego, że można je założyć niemal do wszystkiego bluzka we wzory, kwiaty, paski, z nadrukiem, luźne koszule, topy, wszystko w każdym kolorze. Oczywiście należy uważać wybierając do nich żółtą bluzkę byś nie wyglądała jak pszczółka ( odcień żółci musi być bardziej wyblakły), lub ubierając białą byś nie wyglądała nazbyt oficjalnie (jeśli to nie jest twoim zamiarem oczywiści) ubrać wtedy białą koszulkę z nadrukiem lub o bardziej sportowym kroju. Pomysłów jest mnóstwo trzeba po prostu troszkę się zastanowić. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SheMore
Baby doll



Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 35
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Łódź
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 14:41, 09 Lip 2012    Temat postu:

Do czarnych jeansów dobrze będzie pasowała biała bluzka - czyli wersja klasyczna. Ładnie współgrają również pastelowe kolory - miętowa zieleń, wyblakły pomarańcz, czy brzoskwinia. Jeżeli chodzi o buty to w zależności od upodobania i rodzaju, ale oczywiście mogą być czarne bądź kolorowe w zależności od pozostałej części garderoby Wink vansy, balerinki Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum - MODA Strona Główna -> Nie mam co na siebie włożyć Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin