Forum Forum - MODA   Strona Główna

wizyta u wróżki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum - MODA Strona Główna -> Off-topic
Autor Wiadomość
melbi
Baby dollDołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 10:30, 29 Wrz 2012    Temat postu: wizyta u wróżki

Witam wszystkich,
chciałabym poznać magiczną stronę swojego życia i zamierzam umówić sie na wizyte u wróżki, jestem z Warszawy i nawet znalazłam odpowiednią Panią, o której dobrze wypowiadją się innu w sieci [link widoczny dla zalogowanych] Czy doswiadczyliście może kiedyś takiego spotkania??co o tym myślicie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
orchideadreams
Baby dollDołączył: 06 Lut 2013
Posty: 20
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 22:50, 07 Mar 2013    Temat postu:

Osobiście nie korzystałam i nie skorzystam z tego typu usług.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
kika34
Fashion hermitDołączył: 13 Cze 2012
Posty: 80
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 22:49, 17 Mar 2013    Temat postu:

a ile kosztuje jedna wizyta? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
0sweetness0
AllureDołączył: 12 Mar 2013
Posty: 193
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 23:43, 17 Mar 2013    Temat postu:

Nie chciałabym wiedzieć, co mnie czeka. Po to żyje żeby się przekonać. Pomyślcie jak nudne byłoby życie gdybyśmy wiedzieli co na spotka. Uczucie można porównać do oglądania po raz kolejny nudnego filmu, którego zakończenie doskonale znamy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
delfina40
Baby dollDołączył: 03 Lut 2013
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 12:47, 01 Maj 2013    Temat postu:

Magdalenie spodobał się Michał, który jest wykładowcą w szkole, którą niedawno zaczęła. Widzą się tylko dwa razy w miesiącu podczas zjazdów. Rozmawiają ze sobą na zajęciach, a Magdalenie wydaje się, że mu wpadła w oko. Ot, kobieca intuicja Sporym wysiłkiem i równie kobiecą determinacją – udało się jej jakoś ustalić, że Michał nie ma żony, ani partnerki.

Magdalena uważa, że skoro Michał jest wykładowcą, do tego mężczyzną- to zdecydowanie on powinien wykonać pierwszy krok. Ale on z nieznanych jej powodów poprzestaje „na zerkaniu” na nią, nie inicjuje z nią rozmów na osobiste tematy, poprzestając na sprawach formalnych. Wydaje się zdystansowany. Pytanie Magdaleny brzmi: Jak go ośmielić/ zdobyć?

Jakim jest mężczyzną? As Mieczy

Michał jest inteligentny, ale rozsądny i opanowany. Kieruje się logiką praktycznie w każdej sferze życia (również w uczuciach). Analizuje każdą sytuację i potrafi wyciągać wnioski w oparciu o logiczne przemyślenia. Jednym słowem rozsądek dominuje tutaj zdecydowanie nad uczuciem, co sprawia, że mężczyzna nie daje się ponieść emocjom.

Magdalena potwierdziła, że Michał jest opanowany, inteligentny i nie okazuje osobistych emocji słowami, ani gestami ciała. Pozostaje jedynie wymowna „mowa oczu” i mimika, nad którymi wiadomo, że nie można łatwo, albo przeważnie wcale- zapanować.


Jak go uwieść? 7 buław

To Magdalena powinna zainicjować kontakt. I to zdecydowanie. Najlepiej jakimś szybkim, energicznym gestem świadczącym, że chce go bliżej poznać. Żadne patrzenie w oczy i uśmiechy- nie przyniosą tutaj rezultatów. Jeśli nawet je zauważy to i tak zacznie je w najlepszym wypadku analizować i uzna za niewystarczające dowody. I będzie dalej zerkał… I kółko się zamyka, bo jak można rozumem zinterpretować mowę serca… No po prostu się nie da i już


Co zrobić, żeby go zainteresować sobą? As Kielichów

I tu wychodzi „szydło z worka”, że Michał jest w głębi serca romantykiem i pragnie związku dusz z prawdziwego zdarzenia. Wprawdzie na zewnątrz chłód i rozmyślania, ale gdzieś tam w miejscu, schowanym tak bardzo głęboko na samym dnie serca, że głębiej być już nie może- pragnie romantycznych doznań w miłości. Magdalena musi być delikatna. Paradoksalnie Magdalena ma bardzo trudne zadanie. Nic dziwnego, że Michał jest sam, skoro wypatruje kobiety spokojnej, rozsądnej, nawet nieśmiałej, ale jednocześnie takiej, która robi zdecydowany pierwszy krok. Wprawdzie zdarzają się takie desperatki, które dzwonią, smsują i piszą z propozycjami, a nawet wyznaniami, ale … przeważnie w wieku gimnazjalnym, co najwyżej licealnym Jeśli Magdalena chce, aby Michał się „ocknął”, to powinna sama zainicjować kontakt i pierwsza zdecydowanie okazać zainteresowanie, ale w sposób delikatny i nie narzucający się. W żadnym wypadku nie może powiedzieć: hej, podobasz mi się, wyskoczymy na drinka? Powinna być delikatna i romantyczna. Przynajmniej w pierwszym etapie uczucie powinno być raczej platoniczne, bez żadnych podtekstów seksualnych. Jemu absolutnie nie w głowie zabawy i przygody na jedną noc. Wygląda na to, że Michał jest bardzo wrażliwy i romantyczny, tylko zbudował wokół siebie mur, który ma go chronić przed ewentualnym bólem. On myśli: nie czuję- to nie płaczę. Taką obudowę stwarzają sobie wrażliwi mężczyźni z „poranionym sercem”, którzy wiele razy się zawiedli, albo nawet raz, ale niezwykle mocno i dlatego później boją się uczuciowo angażować.


A czego Magda nie powinna robić? Rycerz Mieczy

On nie przepada za kobietami, które są złośliwe, pyskate, czy przemądrzałe. Nie lubi się kłócić. Nie może więc go krytykować. Urażona męska duma może sprawić, że on się szybko wycofa.


Jaka kobieta zwróci jego uwagę? 2 mieczy

Opanowana, tajemnicza, nie odkrywająca się do końca. Raczej spokojna, panująca nad słowami. On docenia przemyślane, precyzyjne odpowiedzi. Magdalena nie powinna się przed nim popisywać.

W tej odsłonie potwierdza się odpowiedź na pytanie: dlaczego „wpadła mu w oko”. Magdalena jest dość poważną i skrytą osobą. Mówi niewiele, ale starannie dobiera słowa. Nie okazuje za bardzo emocji, stara się nad nimi panować.


Jakiej kobiety pragnie? Śmierć

Takiej która zmieni diametralnie jego życie. Prawdopodobnie podświadomie Michał bardzo potrzebuje uczucia, ale nie potrafi tego okazać. Nie do końca dobrze czuje się nie uzewnętrzniając uczuć. I brakuje mu ich, chociaż nie potrafi tego wyrazić. W istocie jest bardzo wrażliwy, podświadomie pragnie okazać komuś „prawdziwego siebie”. Jednak potrzebuje kobiety i związku, który nim „wstrząśnie” i to tak mocno, że zmieni swoje podejście do miłości i uwierzy, że warto kochać i okazywać uczucia.


Z jaką kobietą się zwiąże? Kochankowie

Z czułą, troskliwą, delikatną, romantyczną. Zależy mu na dłuższym związku.


Jak postrzega Magdalenę? 9 buław

Postrzega ją trochę tak jak ona jego Jako osobę stojącą z boku, zdystansowaną, ostrożną, zerkającą z ukrycia. Taką, która nie podejmuje działania. Michał myśli, że Magdalena nie chce nawiązać z nim bliższego kontaktu. Czyli zupełnie tak jak Magdalena postrzega jego. Oboje za wiele analizują i rozmyślają, zamiast działać i poddać się uczuciom.


Jak widzi waszą relację? 7 kielichów

Na razie nie dostrzega wcale żadnej relacji, czy związku. Pogrążony w marzeniach i fantazjuje sobie, co by było gdyby… Sprawia to, że stoi w miejscu, nie umie podjąć decyzji. Z jednej strony by chciał, ale nic nie robi (pewnie rozsądek i analizowanie go skutecznie powstrzymują). Karta pokazuje, że Michał jest totalnie niezdecydowany i naprawdę marne szanse i widoki na to, że sam podejmie jakieś konkretne kroki.


Jakie ma życzenie związane z Magdaleną? 5 Monet.

5 monet to karta „żebracza”. Prawdopodobnie, skoro on jest wykładowcą to ma ochotę pomóc Magdalenie w nauce. Magdalena może to wykorzystać i poprosić go o pomoc np. w objaśnieniu jakiegoś przedmiotu, zagadnienia. Poproszenie go o pomoc, wydaje się tutaj najlepszym rozwiązaniem sytuacji. Doskonale przełamie opory i lód pomiędzy nimi, obojgu pomoże się otworzyć na tę relację na neutralnym gruncie. Oboje potrzebują się otworzyć przed sobą, a stworzenie takiej sytuacji im to umożliwi.


Jaki będzie wynik starań? 4 buław

No i wychodzi na to, że warto się starać Magdalenie Jak zdecyduje się i zadziała- to energia uczuć wprost wybuchnie. A wynikiem będzie fajny, radosny związek. A właściwie to bardzo udany romans, który oczywiście może przerodzić się w coś więcej
Powrót do góry
Zobacz profil autora
odyseja
La vie en roseDołączył: 21 Mar 2013
Posty: 555
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 15:32, 08 Maj 2013    Temat postu:

Ja tam nie bawię się w takie rzeczy i nie wierzę w te przepowiednie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
starakrowa
grunge lookDołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 15:41, 29 Maj 2013    Temat postu:

Z czystej ciekawości bym poszła, ale tak samej z siebie mi się nie chce:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
galazka111
Baby dollDołączył: 27 Lip 2013
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 16:12, 27 Lip 2013    Temat postu:

U wróżki byłam raz. Zachęciła mnie przyjaciółka. O dziwo to co powiedziała się sprawdziło....
Powrót do góry
Zobacz profil autora
chanel
Fashion hermitDołączył: 25 Lip 2013
Posty: 64
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 10:42, 02 Sie 2013    Temat postu:

ja nie byłam nigdy u wróżki, ale w sumie ciekawa jestem co mi mogłaby powiedzieć i czy cokolwiek z tego sprawdziłoby się
Powrót do góry
Zobacz profil autora
starakrowa
grunge lookDołączył: 04 Kwi 2013
Posty: 204
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 23:59, 14 Paź 2013    Temat postu:

Wiele rzeczy przypomina wizytę u wróżki-czekanie na kwotę rachunków do zapłacenia albo wynik totolotka. Za czekanie na kwotę i czekanie na wynik za to płacić nie trzeba w przeciwieństwie do wizyty u wróżki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zuzia.gola
gammler lookDołączył: 14 Lip 2014
Posty: 277
Przeczytał: 0 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 7:01, 11 Cze 2016    Temat postu:

Witam.
W tej kwestii nie mam żadnego doświadczenia, ale znam ludzi, którzy czasami zasięgają porady wróżki i są zadowoleni. Nie znam żadnej wróżki z Warszawy, ale za to z Wanat jest Małgorzata Zemła 887799887 jest doradcą duchowym i wróży z tarota,kart cygańskich, run. Tutaj możecie więcej poczytać [link widoczny dla zalogowanych] .Więc u wróżbitki Gosi możecie sprawdzić co ważnego czeka Was w życiu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
BabyDoll
Kate Moss Loves MeDołączył: 07 Maj 2014
Posty: 676
Przeczytał: 12 tematów


Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 10:45, 16 Cze 2016    Temat postu:

w życiu nie dałabym się namówić na taką wizytę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum - MODA Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin